Для чого потрібен подрібнювач зернових культур будинку?
Для будь-якої людини, який займається господарством добре відомо, наскільки важливо мати вдома дробарку для зерна з електричним приводом.
Ця компактна техніка зуміла завоювати довіру багатьох фермерів. Її придбання допомагає переробляти не тільки зерно, але й готувати комбікорм для домашньої живності.
Це забезпечує хороше засвоєння їжі, а значить, робота фермера не буде проходити даром. Невеликі габарити дозволяють використовувати подрібнювач навіть в невеликих просторах, що робить прилад придатним для використання в приватному господарстві. Зернодробарка є універсальним агрегатом, щоб подрібнювати дрібні і великі зернові культури для харчування домашніх тварин.
За допомогою зернодробарки можна істотно заощадити сили і час, а корм, який переробляється з її допомогою, допускається змішувати з добавками, які поліпшують раціон тварин. За допомогою зернодробарки, подрібнюються кормові культури, вони стають привабливими для тварин. Адже дрібні продукти набагато краще будуть засвоюватися вашими вихованцями, а це сприятиме більш швидкому набору маси, а також тварина отримує всі необхідні вітаміни і мінерали.
Але якщо справа доходить до придбання подібного агрегату, виникає питання, яка зернодробарки краще для домашнього господарства?
На якому ж измельчителе зупинити свій вибір? Дати однозначну відповідь на питання, стосовно того, яка ж дробарки для зерна краще підійде для будинку не можна, адже у кожного фермера підхід до цього питання індивідуальне.
Фахівці виділяють два основних механізми роботи зернодробилок, які стануть оптимальним варіантом для дому. Так, побутова модель, обрана фермером для подрібнення зернових культур, призначених для приготування кормових сумішей домашнім тваринам і птиці, може мати молотковий або роторний принцип роботи.
Роторна дробарка для зерна – це измельчительный прилад, робота якого полягає в рухомому ножі. З його допомогою поміщене в приймальний бункер сировина проходить якісне і швидке подрібнення. Продуктивність обладнання, в якому передбачено роторний робочий механізм, як правило, вище, ніж у моделей з молотковим механізмом. Незважаючи на робочу потужність і високу продуктивність, обладнання роторного принципу роботи економно у плані витрат електроенергії. Невеликі габарити дозволяють помістити зернодробилку на невеликій території. Установка полягає у приміщенні приладу на ємність, наявну в господарстві, в яку буде потрапляти подрібнене сировину.
https://evrofermer.com.ua/g40389957-kormoizmelchiteli
Також, щодо роботи з побутовою зернодробилкой існують деякі правила, яких потрібно дотримуватися під час експлуатації.
Для того чтобы зернодробилка полностью выработала свой гарантийный срок, необходимо соблюдать обязательные правила. При соблюдении этих простых, но очень важных правил техника прослужит очень долго:
- перед тем как загружать сырьё в рабочую камеру зернодробилки, рекомендуется просеять его через сито. Это позволит выбрать камушки и другой мусор, который может затупить режущую кромку ножей и привести к поломке оборудования;
- не рекомендуется использовать для измельчения влажную зерновую массу. Она будет налипать на стенки и режущие плоскости, увеличивая нагрузку на электродвигатель;
- не рекомендується допускати тривалу роботу на холостому ходу;
- оскільки в основі роботи приладу – ножі – молоточки здійснюють рубку завдяки відцентровій силі, насипати зерно варто рівномірно і невеликими порціями. У великій кількості воно може заклинити механізм, що призведе до моментальної поломки двигуна або вала.
- щоб не перевантажувати прилад, його необхідно вимикати приблизно через годину – молоточки і двигун повинні в цей час охолоджуватися.
- Запорука швидкого приросту - це правильне годування. Як організувати цей процес швидко і ефективно читайте у статті
- Спецвзуття - незамінна частина робочого процесу. Як вибрати? На що звернути увагу? Відповіді ви знайдете в нашій статті