|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ланка ланцюга швидкорозбірна (замок ланцюга)
Матеріал: гальванічно оцинкована сталь.
Діаметр: 6 мм.
| редельне [руйнівне] навантаження | 200 kg |
| Внутрішня ширина | 14 mm |
| h1 Внутрішня довжина | 45 mm |
| Довжина: | 66 mm |
| Діаметр макс. | 8.5 mm |
| Безпечне робоче навантаження (кг) | 200 kg |
| m Pass | 8.00 mm |
| Pass | 6 mm |
| d1 Товщина | 7 mm |
| B Ширина, внутрішня | 14mm |