|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ланцюг господарський зварний, 5 х 35 мм (10 метрів)
В наявності
Артикул: ф 5х35
479.99 грн
500.00 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Разом дешевше
Ланцюг господарський зварний, 5 х 35 мм (10 метрів)
479.99 грн
Характеристики
| Калибр цепи | 5 мм |
|---|---|
| Вага | 0.41 кг |
| Материал цепи | Высокопрочная сталь |
| Состояние | Нове |
| Покрытие | Без покрытия |
| Наружная ширина звена | 20 мм |
| Страна производитель | Україна |
| Тип цепи | С длинным звеном |
| Внутренняя длина звена | 45 мм |