|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ланцюг господарський зварний, 6 х 36 мм (10 метрів)
В наявності
Артикул: ф 5х35
689.99 грн
720.00 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Разом дешевше
Ланцюг господарський зварний, 6 х 36 мм (10 метрів)
689.99 грн
Характеристики
| Наружная ширина звена | 23 мм |
|---|---|
| Страна производитель | Україна |
| Тип цепи | С длинным звеном |
| Внутренняя длина звена | 48 мм |
| Калибр цепи | 6 мм |
| Вага | 0.59 кг |
| Материал цепи | Высокопрочная сталь |
| Состояние | Нове |
| Покрытие | Без покрытия |