|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Інкубатор автоматичний WQ 64W з роликовим переворотним механізмом (220/12в)
Немає в наявності
Артикул: 11315
2 900.00 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Тип терморегулятора | Цифровой |
|---|---|
| Ширина | 420 мм |
| Перепелиные яйца | 88 шт |
| Куриные яйца | 64 шт |
| Автоматическое поддержание влажности | Есть |
| Воздухообмен | Принудительный |
| Утиные яйца | 48 шт |
| Страна производитель | Китай |
| Поддержание температурного режима | Автоматическое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Длина | 490 мм |
| Высота | 180 мм |
| Тип питания | Сеть 220 В, Сеть 12 В |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Индюшиные яйца | 48 шт |
| Точность автоматического поддержания температуры | 0.1 град. |
| Переворот яиц | Автоматический |
| Бытовые | Автоматический |
| Вага | 3 кг |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Поддержание влажности | Автоматическое |
| Гусиные яйца | 32 шт |